חקירות פרטיות

פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות מבצעת חקירות פרטיות עבור יחידים ומשפחות ועבור משרדי עורכי דין הנדרשים לחקירות עבור לקוחותיהם. פוקוס פועלת ברישיון משרד המשפטים והיא שותפה לכמה מן החקירות הפרטיות החשובות והמורכבות שבוצעו בישראל, בכלל זה חקירות בארץ ובחו"ל:

חקירות פרטיות הוא תחום מקצועי הדורש לא רק מיומנות וניסיון, אלא גם רגישות גבוהה וגמישות רבה, בתכנון ובביצוע. כל חקירה פרטית, המבוצעת עבור גורם פרטי או עורך דין מטעמו, היא אתגר ייחודי המחייב פעולה מהירה תוך זהירות מירבית וכמובן דיסקרטיות.

צוות פוקוס חקירות, בהובלת גיל שמואלי, כולל חוקרים מורשים עתירי ניסיון בחקירות פרטיות מסוגים שונים. ביצוע החקירות מתבסס על תחקיר יסודי ומעמיק, ניתוח תרחישים והבנה מלאה של האינטרסים והיעדים של הלקוח.

התמחות מיוחדת בתחום איתור נעדרים

איתור נעדרים הוא שם כולל למגוון סוגי חקירות פרטיות שיעדן איתור אדם (או מספר אנשים) שהיעלמותו כרוכה בנסיבות שונות – ייחודיות לכל מקרה. לעתים מדובר בהיעלמות רצונית לעתים בהיעלמות בכורח. חקירות מסוימות מחייבות פעולה מידית תוך הקמת חפ"ק ואחרות דורשות פעילות סבלנית ומתמשכת. כל חקירה עשויה לכלול היבטים שונים כגון היבטים משפחתיים, כספים ורכוש, משפטיים, רפואיים ועוד. חקירות איתור נעדרים כרוכות לעתים בתנועה על פני מרחקים, במקומות לא שגרתיים, ועשויות להסתעף למדינות שונות בעולם, בכלל זה מדינות שאין להם יחסים דיפלומטיים עם ישראל.

צוותי פוקוס מתמחים באיתור והשבה של ילדים חטופים עפ"י אמנת האג.

פוקוס חקירות מביאה לכל חקירה ידע וניסיון יוצאי דופן בביצוע חקירות לאיתור נעדרים, בכלל זה חקירות שזכו לתהודה ציבורית בשל רגישותן ומורכבותן.

חקירות פרטיות "מחוץ לקופסה"

חקירות פרטיות בתחומי המעמד האישי, נכסים ועזבונות ואיתור נעדרים הן תמיד ענין מטלטל, טעון ושובר שגרה עבור הלקוחות. יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה מאפשרת לצוות פוקוס להתמודד עם כל משימת חקירה בהתאמה מירבית לסיטואציה ולמצות את החקירה בזמן קצר ככל האפשר ותוך חיסכון בעלויות.

תפריט נגישות