מי אנחנו?

אודותינו

פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות הינו משרד חקירות בוטיק מזה 30 שנים. 

החברה מספקת פתרונות ושירותים בתחומי חקירות, ייעוץ ביטחון, גנאלוגיה ופוליגרף באמצעות צוות מקצועי של יועצי ביטחון, מומחים וחוקרים מיומנים. כל החוקרים של פוקוס חקירות הינם בעלי הכשרה מקצועית וניסיון שנצבר במשך שנים ארוכות של פעילות בגופים ממלכתיים ובמגזר הפרטי.

פוקוס חקירות הובילה פרויקטי ביטחון מורכבים וביצעה משימות חקירה ואיתור שחלקם זכו לתהודה רחבה. רק על חלק קטן ממגוון הפעילויות של פוקוס חקירות כבר מותר לספר.

כמשרד בוטיק, יצירתיות ויחס אישי הינם המייחדים אותנו מהמתחרים ומאפשרים לנו להשתמש בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותינו לטובת הלקוח. 

 

אודות גיל שמואלי

מייסד ומנכ"ל פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות.
גיל שמואלי, מנכ"ל פוקוס, הינו חוקר פרטי רשוי החל משנת 1989, עת סיים את שירותו בצה"ל ועבודתו בשירות מדינת ישראל.
את שירותו הצבאי עשה ביחידה מובחרת של חיל הים והוא נמנה על בוגריה. כמו כן הינו בוגר בית הספר לקצינים של צה"ל.
לאחר השירות הצבאי פעל גיל שמואלי כאיש מבצעים ביחידה ממלכתית.

התפתחויות טכנולוגיות כבירות, תהליכי גלובליזציה והעלייה הדרמטית בסיכוני מידע יצרו אצל תאגידים, חברות וארגונים צורך בסוג חדש של פתרונות מניעה וחקירה. גיל שמואלי הביא לזירה את הניסיון המקצועי והמבצעי שרכש לאורך שנות השירות והקים את חברת פוקוס ייעוץ ביטחון וחקירות.
הוא גיבש צוות מקצועי של חוקרים פרטיים ובעלי מקצוע מתחומים שונים והפך אותם ליחידה מובחרת, מן המובילות בישראל בתחום הביטחון והחקירות.

בנוסף לפעילותו כמנכ"ל פוקוס חקירות ממשיך גיל שמואלי לתרום מן הידע שלו ומנסיונו. הוא יזם, תכנן והקים מערך לאבחון משתמשים בסמים. כמו כן גיל שמואלי מדריך גופי ביטחון ממלכתיים בנושא אלתור בחקירות במיעוט אמצעים.

גיל שמואלי התנדב בעמותת "אתגרים", שהוקמה ע"י נכי צה"ל במטרה לספק לילדים ונוער בעלי מוגבלויות כלים להתמודדות ומימוש עצמי, ועוסק בשיקום צעירים ובני נוער בשיטה ייחודית תוך יצירת "מציאות מדומה". כיום מתנדב ומלווה פעיל בעמותת "בלעדיהם" אשר תורמת רבות לאיתור נעדרים ותמיכה במשפחותיהם. 

גיל שמואלי הינו יליד רעננה בה הוא מתגורר עם משפחתו עד היום. נשוי ואב לשלושה ילדים.

הצוות

הצוות המקצועי של פוקוס חקירות מהווה יחידה מובחרת של בעלי יכולות נבחרים הערוכים לתת מענה לכל אתגר ביטחוני וחקירתי, תוך שילוב כוחות, מוחות, שיטות ואמצעים. הצוות כולל:

חוקרים פרטיים (בעלי רישיון ממשרד המשפטים)

יועצי ביטחון

מומחי אבטחת אישים

מומחי אבטחת מידע וסייבר

אנשי שטח ומעקבים

אנשי מודיעין ואיסוף

מומחי זיהוי פלילי

מומחי כספים וחשבונאות, רו"ח חקירתי

יועצים משפטיים

מומחים לזיהוי כתב יד וגרפולוגיה

תפריט נגישות